sienudzi... LoDz..

Aby zamieścić nowy temat musisz być zarejestrowanym użytkownikiem forum!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-02-01 00:02:24

wersor

*

Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 1
Punktów :   

Solarium

Nigdy nie byłem na solarium ale w końcu chciałbym się wybrać i nie wiem czy lepiej wybrać solarium leżące czy stojące ? Mam jasną karnację czy to znaczy że opalę się na czerwono a później zacznie mi schodzić skóra i nie nacieszę się brązową skórą ?  A może są jakieś kremy specjalistyczne żeby skóra nie schodziła ?

Offline

 

#2 2010-02-01 14:17:23

 femme fatale

*

Skąd: Ldz
Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 2
Punktów :   

Re: Solarium

Mam doświadczenie jeżeli chodzi o solarium więc chyba moge pomóc Solarium stojące gwarantuje bardziej równomierną opaleniznę, wybrałabym jednak leżące (dla lepszego relaksu ). Jeżeli masz bardzo jasną karnację to rzeczywiście możesz zbyt mocno się opalić dlatego za pierwszym razem radzilabym wybrać się dosłownie na kilka minutek (np.5, i z kazdym kolejnym razem mozesz ten czas nieznacznie wydluzac). Powinienes posmarowac sie kremem z filtrem (ja smaruje sie 5 i to mi w zupelnosci wystarcza a i opalenizna jest ladna). Nigdy nie schodziła mi skóra po solarium dlatego nie potrafię nic powiedzieć na ten temat. Tylko ludzie, blagam was, z rozsadkiem, solarium nie jest najzdrowsza rzecza. Sama preferuje opalanie na słoneczku, slolarium tylko zimą
Powodzonka 

Ostatnio edytowany przez femme fatale (2010-02-01 14:18:00)

Offline

 

#3 2010-02-05 18:41:39

rahdigga

*

Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Solarium

Solaarium to fajna sprawa ale z rozsądkiem!!! Sama czasem korzystam, lubie ciepełko wiec w zime to jest jedyne miejsce gdzie moge sie przez chwile dogrzac. Sa specjalne kremy do opalania w solarium, dostepne w kazdym solarium, pani ktora je obsluguje powinna doradzic odpowieni do karnacji.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lcgwardiamroku.pun.pl www.19ciezkowice64.pun.pl www.diamentowy-serwer.pun.pl www.lenartsys.pun.pl www.sony-ericsson24.pun.pl