sienudzi... LoDz..

Aby zamieścić nowy temat musisz być zarejestrowanym użytkownikiem forum!


#1 2010-01-31 19:10:31

 admin

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-01-29
Posty: 2
Punktów :   
WWW

admin

witam,
Nie lubię się nudzić, zapewne jak każdy z was dlatego dlatego założyłem forum sienudzi.pun.pl  aby poznać  interesujących ludzi i zagospodarować sobie miło czas. Bardzo lubię chodzić po górach i wycieczki rowerowe. Ale lubię czasem poleniuchować i posiedzieć sobie przy piwku .... Tak na koniec dodam że mam 23 lata  - pozdrawiam

Offline

 

#2 2010-01-31 22:58:11

wampirek3107

*

Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 1
Punktów :   

Re: admin

Hej!
Ja również nie lubię się nudzić. Uwielbiam wspinaczkę, taniec, bilard, kręgle i nasze polskie morze, niekoniecznie opalając się na plaży ale spacerować na piasku (to dobre na figurę:D).

Offline

 

#3 2010-01-31 23:40:54

 femme fatale

*

Skąd: Ldz
Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 2
Punktów :   

Re: admin

siemka wszystkim
ciezko okreslic siebie w paru słowach ale moze sie uda xD nuda?? o czym mowa, w ogole nie wiem o czym mowicie  Zawsze staram sie wykorzystywac wolny czas do konca, (zwolenniczka zasady; "zyj, szalej i nie pytaj co dalej")  niewazne czy sama czy tez z paczka przyjaciol Zawsze wymyslimy cos orginalnego. Jestem troszke zwariowana, uwielbiam dobre imprezy, dlugie wieczorne spacery, patrzec w niebo na tysiace gwiazd... lyzwiarstwo, plywanie no i oczywiscie taniec A jakie są wasze sposoby na spędzanie wolnego czasu?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gimn2a.pun.pl www.granarutoonline.pun.pl www.xgaming.pun.pl www.darkwares.pun.pl www.umarlidlaswiata.pun.pl